Kuvaus
♥
Asunto Los Bolichesissa Salinas
MYYTY! Ihastuttava ja uudistettu 1mh asunto Los Bolichesissa, vain askeleen päässä San Rafael -aukiolta. Tässä kodissa modernit mukavuudet yhdistyvät tyylikkääseen sisustukseen: ilmalämpöpumput, parkettilattia sekä keittiö, joka on varustettu uunilla, sähköliedellä ja astianpesukoneella. Sijainti on täydellinen, sillä kaikki tarvittavat palvelut ja merenranta ovat lähelläsi.
Saatavilla oleva lomavuokrauslupa tarjoaa erinomaisen mahdollisuuden lisätuloihin, mikäli päätät vuokrata asunnon lyhytaikaisesti.
Energialuokka B takaa tehokkaan ja säästäväisen energiankulutuksen.
Vain 47,84 €/kk hoitovastike ja 359 €/vuosi kiinteistövero tekevät tästä kodista houkuttelevan ja kannattavan vaihtoehdon yhdellä Fuengirolan halutuimmista alueista.
Älä jätä tätä helmeä väliin – tule käymään ja tee siitä omasi. Ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja ja varataksesi esittelyajan.
- olohuoneessa on mm. vuodesohva, tv, ruokailuyksikkö, pieni pöytä, ilmalämpöpumppu ja suora yhteys parvekkeelle.
- avoin keittiö, jossa on mm. sähköliesi, uuni, astianpesukone, mikroaaltouuni ja pieni jääkaappi.
- makuuhuoneessa on mm. parisänky, vaatekaappi ja ilmalämpöpumppu.
- kylpyhuoneessa on tilava suihku, pesukone ja hylly.
- parvekkeella on pöytä ja tuolit sekä pieni siivouskomero, jossa on myös sähköinen lämminvesivaraaja.
- 1krs.



















