Kuvaus
♥
Vapaa 1.9.26-30.9.26 ja alk. 1.1.27.
Asunto Mijas Costalla Joya B
Vuokrattavana uudistettu, laadukas 2mh+2kph asunto Mijas Costalla, La Joya taloyhtiössä. Asunto tarjoaa erinomaisen yhdistelmän mukavuutta ja tyylikkyyttä. Asunnossa on mm. uuni, sähköliesi, astianpesukone, ilmalämpöpumppu sekä sähköpatterit jotka tuovat käytännöllisyyttä ja lämpöä. Suuren länteen avautuvan parvekkeen merinäköalat tekevät tästä kodista erityisen viehättävän.
Suljetun ja vartioidun taloyhtiön vehreällä, trooppisella piha-alueella pääset nauttimaan uima-altaista ympäri vuoden. Parkkipaikka aivan asunnon edessä tekee arjesta sujuvaa – ostokset on helppo kantaa suoraan kotiovelle. Merenranta sijaitsee kätevästi tien toisella puolella ja Fuengirolan keskustaan on vain noin 3,5 kilometrin matka. Vuokraan sisältyy myös nettiyhteys, joten asuminen on vaivatonta ja huoletonta.
- olohuoneessa on mm. sohva, pienet pöydät, kaappi, tv, ruokailuyksikkö, ilmalämpöpumppu ja suora yhteys tilavalle parvekkeelle.
- keittiössä on uuni, sähköliesi, jääkaappipakastin, astianpesukone, mikroaaltouuni, pesukone ja kodinhoitonurkkaus.
- kodinhoitonurkkaus, jossa on mm. sähköinen lämminvesiboileri, pyykkiteline ja siivousvälineet.
- 1. makuuhuoneessa on kaksi yhden hengen sänkyä, yöpöytä, vaatekaappi ja penkki.
- 2. makuuhuoneessa on mm. parisänky, yöpöydät, vaatekaappi, tuuletinlamppu, tv, kylpyhuone ja suora yhteys parvekkeelle, josta on mahtavat merinäköalat.
- 1. kylpyhuoneessa on mm. suihkukaappi.
- 2. kylpyhuoneessa on mm. suihku ja bidee-allas.
- eteinen.
- parvekkeella on sohva, tuolit ja riippukeinu sekä markiisi.
- taloyhtiön alueella on parkkialue ja uima-altaat, jotka on auki ympäri vuoden.
Jos olet kiinnostunut tämän kohteen vuokrauksesta lähetäthän meille yhteydenottolomakkeen sivustomme kautta ja ilmoita meille tämän asuntomainoksen asuntonumero niin pääsemme kysymään asunnon omistajalta vuokrauksen suhteen.
Haluamme muistuttaa, että jokaisesta sivustomme asunnosta löytyy petivaatteet, monesti myös pyyhkeet, astiasto ja siivousvälineitä. Jos asunnosta puuttuu jotain näistä niin silloin vuokranantaja yleensä ostaa tarvittavat.
Ilmoitamme julkisesti Facebook-sivustollamme asuntonäytöistä, joihin yleensä saapuu vuokranantaja ja monesti myös yksi työntekijöistämme. Voit myös erikseen pyytää asuntonäyttöä, näytämme asunnot mielellämme jos nämä ovat vapaana vuokralaisista. Emme ehdottomasti näytä asuntoja silloin kun näissä on vuokralaiset.































