Asunto Fuengirolassa Miramar Aljonoz

650€ / kk
Avenida de Andalucia 10 Fuengirola, Fuengirola, Miramar
  • 31015
  • Asuntonumero
  • 1
  • Makuuhuoneita
  • 1
  • Kylpyhuoneita
  • 59 m2
  • Kiinteistön koko

Property Id: 31015
Hinta: 650€ / kk
Kiinteistön koko: 59 m2
Huoneita: 1
Makuuhuoneita: 1
Kylpyhuoneita: 1

Kuvaus

Vuokrattu!

Asunto Fuengirolassa Miramar Aljonoz

Vuokrattavana 1mh asunto Fuengirolassa Miramar Aljonoz, asunto sijaitsee lähellä ostoskeskusta. Asunnossa on mm. sähköliesi, tuuletinlamput ja astianpesukone sekä parveke. Taloyhtiön alueella on uima-allas. Lähellä on Lidl, Miramar-ostoskeskus, pysäkit ja rannallekkin pääsee kävellen.

 

  • olohuoneessa on mm. vuodesohvat, pieni pöytä, kaappi, ruokailuyksikkö, tv ja tuuletinlamppu sekä suora yhteys parvekkeelle.
  • avoin keittiö, jossa on mm. sähköliesi, jääkaappipakastin, astianpesukone, pesukone, pieni grilliuuni ja mikroaaltouuni.
  • makuuhuoneessa on parisänky, kaappi, tuuletinlamppu ja vaatekaappi sekä suora yhteys parvekkeelle.
  • kylpyhuoneessa on mm. kylpyamme, bidee-allas ja kaappi.
  • asunnossa sähköpatterilämmitys.
  • taloyhtiön piha-alueella on uima-allas.

 

Jos olet kiinnostunut tämän asunnon vuokrauksesta lähetäthän meille yhteydenottolomakkeen sivustomme kautta ja ilmoita meille tämän asuntomainoksen asuntonumero niin pääsemme kysymään asunnon omistajalta vuokrauksen suhteen.

Haluamme muistuttaa, että jokaisesta sivustomme asunnosta löytyy petivaatteet, monesti myös pyyhkeet, astiasto ja siivousvälineitä. Jos asunnosta puuttuu jotain näistä niin silloin vuokranantaja yleensä ostaa tarvittavat.

Ilmoitamme julkisesti Facebook-sivustollamme asuntonäytöistä, joihin yleensä saapuu vuokranantaja ja monesti myös yksi työntekijöistämme. Voit myös erikseen pyytää asuntonäyttöä, näytämme asunnot mielellämme jos nämä ovat vapaana vuokralaisista. Emme ehdottomasti näytä asuntoja silloin kun näissä on vuokralaiset.

Muut ominaisuudet
Astianpesukone
Bidee-allas
Hissi
Itä
Jääkaappi
Kalustettu
Keittiö
Kylpyamme
Kylpyhuone
Lähellä kauppoja
Lähellä keskustaa
Lähellä koirapuistoa
Lähellä ostoskeskusta
Lasten uima-allas
Lemmikkiystävällinen
Liesituuletin
Markiisi
Mikroaaltouuni
Nurmikko
Pakastin
Parveke
Pyykinpesukone
Sähköliesi
Sähköpatteri
Taloyhtiön uima-allas
Tuuletin
Tuuletinlamppu
Vuodesohva

Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Samankaltaiset ilmoitukset

Lemmikkiystävälliset
1.400€ / kk

Asunto Fuengirolan keskustan vieressä

4 Makuuh
2 Kph
141 m2

Compare Listings

Finnvilla