Rivitalo Hipodromolla Brida

1.200€
Calle Brida 2 , Mijas Costa
Vuokrattu
  • 33502
  • Asuntonumero
  • 2
  • Makuuhuoneita
  • 2
  • Kylpyhuoneita
  • 120 m2
  • Kiinteistön koko

Property Id: 33502
Hinta: 1.200€
Kiinteistön koko: 120 m2
Huoneita: 2
Makuuhuoneita: 2
Kylpyhuoneita: 2

Kuvaus

Vuokrattu pidempiaikaisesti!

Rivitalo Hipodromolla Brida

Vuokrattavana pidempiaikaisesti 2mh rivitalo Hipodromolla Brida. Talo sijaitsee luonnon keskellä turvallisessa urbanisaatiossa autolla n. 5min Miramar-ostoskeskuksesta. Talossa on mm. jokaisessa huoneessa tuuletinlamput, ilmalämpöpumput, uuni, astianpesukone ja kiva terassi. Taloyhtiön ihanalla vihreällä piha-alueella on mm. uima-altaat, sauna ja padel- ja koripallokentät. Hintaan sis. parkkipaikka.

  • olohuoneessa on mm. chaise lounge-sohva, kaapit, pieni pöytä, ruokailuyksikkö, tuuletinlamppu, takka ja suora yhteys terassille.
  • keittiössä on mm. uuni, sähköliesi, mikroaaltouuni, jääkaappipakastin, astianpesukone ja pesukone.
  • 1. makuuhuoneessa on mm. yhden hengen sänky, säilytystilaa sängyn alla ja työpöytä sekä tilavat vaatekaapit.
  • 2. makuuhuoneessa on mm. parisänky, yöpöydät, tuuletinlamppu, lipasto, tilavat vaatekaapit ja parveke.
  • käytävässä on vaatekaappi ja lipastot.
  • kylpyhuoneessa on mm. kylpyamme ja bidee-allas.
  • wc, jossa on mm. kaappi.
  • eteisessä on pöytä.
  • varasto, jossa on sähköinen lämminvesiboileri.
  • terassilla on mm. ruokailuyksikkö ja markiisi.
  • taloyhtiön alueella on sauna, uima-altaat ja mahtava vihreä piha-alue.
  • hintaan sis. parkkipaikka.

Jos olet kiinnostunut tämän talon vuokrauksesta lähetäthän meille yhteydenottolomakkeen sivustomme kautta ja ilmoita meille tämän asuntomainoksen asuntonumero niin pääsemme kysymään asunnon omistajalta vuokrauksen suhteen.

Haluamme muistuttaa, että jokaisesta sivustomme kohteesta löytyy petivaatteet, monesti myös pyyhkeet, astiasto ja siivousvälineitä. Jos asunnosta puuttuu jotain näistä niin silloin vuokranantaja yleensä ostaa tarvittavat.

Asuntonäytöt

Ilmoitamme julkisesti Facebook-sivustollamme asuntonäytöistä, joihin yleensä saapuu vuokranantaja ja monesti myös yksi työntekijöistämme. Voit myös erikseen pyytää asuntonäyttöä, näytämme asunnot mielellämme jos nämä ovat vapaana vuokralaisista. Emme ehdottomasti näytä asuntoja silloin kun näissä on vuokralaiset. 

Muut ominaisuudet
24h turvallisuusvalvonta
Aamuaurinko
Astianpesukone
Aurinkoinen
Bidee-allas
Eristysikkunat
Etelä
Ilta-aurinko
Integroidut vaatekaapit
Jääkaappi
Kalustettu
Keittiö
Kivilattia
Kylpyamme
Kylpyhuone
Liesituuletin
Markiisi
Mikroaaltouuni
Nurmikko
Nykyaikainen kalustus
Padel-kenttä
Pakastin
Parkkialue
Parveke
Portillinen taloyhtiö
Puutarha/Viheralueet
Pyykinpesukone
Sähköinen lämminvesivaraaja
Sähköliesi
Taloyhtiön uima-allas
Terassi
Tuuletinlamppu
Uuni
Vahtimestari
Varasto

Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Samankaltaiset ilmoitukset

Syksylle 2027
750€ / kk

Yksiö Mijas Costa Butiplaya

1 Kph
Lemmikkiystävälliset
800€ / kk

Yksiö Cala Mijas Butibamba

1 Kph
55 m2
1.000€ / kk

Asunto Mijas Costalla Faro

1 Makuuh
1 Kph
60 m2

Compare Listings

Finnvilla