click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
Tarkennettu haku
We found 0 results. View results

Rivitalo Mijas Costalla Hipodromo

1200 € / kk
Calle Brida 2 Mijas Costa, ,
Favorite
Your search results
Heti vapaana

Esikatsele

  • Päivitetty:
  • 27 helmikuun, 2023
  • 4 Makuuhuoneita
  • 3 Bathrooms
  • 190.00 m2

Vapaa heti 30.3.23 saakka.

Rivitalo Mijas Costalla Hipodromo

Kolmekerroksinen 4mh rivitalo Mijas Costalla Hipodromo, 5min autolla Miramar ostoskeskuksesta. Talossa on mm. parkettilattia, astianpesukone, poreallas, ilmalämpöpumput, koristetakka ja tilavat terassit sekä 2 autopaikkaa. Taloyhtiön alueella uima-allas aikuisille ja lapsille, sauna, ruokailualue, padel sekä koripallokenttä. Hintaan sisältyy vesikulut sekä kaksi parkkipaikkaa. Mahdollisuus valokuitunettiin.

  • olohuoneessa on mm. sohvat, nojatuoli, työpöytä, taulu-tv, taso, pöytä, ruokailuyksikkö ja takka ( ei toimi vaan on koristeena), kaksi hyllyä sekä korkea pöytä ja tuoli. Suora yhteys pihalle.
  • keittiössä on mm. uuni, sähköliesi, astianpesukone, mikroaaltouuni, ruokailuyksikkö, jääkaappi-pakastin ja keittiötarvikkeet.
  • 1. makuuhuoneessa on kaksi yhden hengen sänkyä, yöpöytä, tv ja vaatekaapit sekä ilmalämpöpmppu.
  • 2. makuuhuoneessa on parisänky, yöpöydät, vaatekaapit, laatikkohylly, jalkalamppu, ilmalämpöpumppu ja kylpyhuone sekä yhteys terassille.
  • 3. makuuhuoneessa on parisänky, yöpöytä, hylly, ilmalämpöpumppu, pinnasänky, jonka omistaja voi myös viedä varastoon. Huoneessa on myös kylpyhuone.
  • 4. makuuhuoneessa on yhden hengen sänky. Täydellinen vierashuone. (Kuvaa ei ole, koska sitä juuri maalattiin)
  • 1. kylpyhuoneessa on mm. suihkukaappi.
  • 2. kylpyhuoneessa on mm. kylpyamme ja intiimipesua varten tarkoitettu bidee-allas sekä säilytystilaa.
  • 3. wc.
  • pihalla on ulkoirtaimistoa, tekonurmikko ja siellä voi myös grillata. Pihan poreallas ei toimi, mutta sitä voi käyttää pikku-uima-altaana.
  • varastohuone, jossa on pöytä ja pari telttaa lapsille sekä sähköinen lämminvesivaraaja.
  • autotalli pohjakerroksessa.
  • talohtiön alueella on uima-allas lapsille sekä aikuisille, sauna (toimii riippuen Covid-tilanteesta), ruokailualue sekä padel- ja koripallokenttä.
  • Google Maps-linkki.

Jos olet kiinnostunut tämän asunnon vuokrauksesta lähetäthän meille yhteydenottolomakkeen sivustomme kautta ja ilmoita meille tämän asuntomainoksen asuntonumero niin pääsemme kysymään asunnon omistajalta vuokrauksen suhteen.

Haluamme muistuttaa, että jokaisesta sivustomme asunnosta löytyy petivaatteet, monesti myös pyyhkeet, astiasto ja siivousvälineitä. Jos asunnosta puuttuu jotain näistä niin silloin vuokranantaja yleensä ostaa tarvittavat.

Asuntonäytöt

Ilmoitamme julkisesti Facebook-sivustollamme asuntonäytöistä, joihin yleensä saapuu vuokranantaja ja monesti myös yksi työntekijöistämme. Voit myös erikseen pyytää asuntonäyttöä, näytämme asunnot mielellämme jos nämä ovat vapaana vuokralaisista. Emme ehdottomasti näytä asuntoja silloin kun näissä on vuokralaiset. 

Address: Calle Brida 2 Mijas Costa
Zip: 29649
Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 20339
Price: 1200 € / kk
Property Size: 190.00 m2
Makuuhuoneita: 4
Bathrooms: 3
Other Features
24h turvallisuusvalvonta
Aamuaurinko
Astianpesukone
Aurinkoinen
Ensuite-kylpyhuone
Eristysikkunat
Ilmalämpöpumppu
Integroidut vaatekaapit
Itä
Jääkaappi
Kalustettu
Kylpyamme
Lähellä golf-kenttää
Lähellä golf-kenttiä
Lähellä koirapuistoa
Lasten uima-allas
Liesituuletin
Markiisi
Mikroaaltouuni
Nykyaikainen kalustus
Pakastin
Parkettilattia
Parkettilattia
Pohjoinen
Portillinen taloyhtiö
Puutarha/Viheralueet
Pyykinpesukone
Sähköinen lämminvesivaraaja
Sähköliesi
Suihku
Taloyhtiön uima-allas
Tenniskenttä
Terassi
Uuni
Vahtimestari
Vartija
Yksityinen autotalli

Similar Listings

900 € /kk
Keväälle 2023

Rivitalo Mijas Costalla Hipodromo H

Calle Carreras 1, Mijas Costa, ,
2 Rooms2 Baths ID 31844 83.00 m2
Finnvilla
1100 € / kk
Pidempiaikaisesti 12kk
Vuokrattu
3000 € / kk
Lemmikkiystävälliset
Vuokrattu
900 € / kk
Pidempiaikaisesti 12kk
Vuokrattu

Rivitalo Mijas Costalla Hipodromo

Calle Carreras 1, Mijas Costa, ,
2 Baths ID 24861 190.00 m2
Finnvilla
900 € / kk
Lemmikkiystävälliset
Vuokrattu

Rivitalo Mijas Costalla Ermita

Calle Río Andarax 6 Mijas Costa,
2 Baths ID 23119 126.00 m2
Finnvilla
2500 € / kk
Lemmikkiystävälliset
Vuokrattu

Villa Mijas Costalla Mandarina

Diseminado Chaparral 239, 29650, Mijas Málaga, España, ,
3 Baths ID 22668 250.00 m2
Finnvilla

Compare Listings

Finnvilla