Kuvaus
Vuokrattu pidempiaikaisesti väh. 15.4.25 saakka.
Omakotitalo Mijas Costa Fuengirola
Vuokrattavana pidempiaikaisesti kaunis ja tilava 4mh+3kph+wc, nelikerroksinen omakotitalo Mijas Costa Fuengirola. Talossa on mm. parkettilattia, takka, ilmalämpöpumput, kylmä-kuuma keskusilmastointi ja lattialämmitys kylpyhuoneessa sekä autotalli kahdelle autolle. Pihalla on uima-allas, grilli ja mm. palmuja ja trooppisia kukkaistutuksia. Lähellä on mm. tennisklubi, apteekki, Aldi-ruokakauppa ja hyvä yhteys A7 moottoritielle ja Fuengirolan keskusta on n. 2km päässä. Hintaan sis. wifi!
- olohuoneessa on sohvat, tv, takka, pieni pöytä, nojatuoli, ilmalämpöpumppu ja näkymät suoraan uima-altaalle.
- avoin keittiö, jossa on mm. uuni, sähköliesi, mikroaaltouuni, jääkaappipakastin ja astianpesukone.
- ruokailutila, jossa on astiakaapit, ruokailuyksikkö, hyllyt ja tv.
- 1. makuuhuone, jossa on parisänky, lipasto, yöpöydät, tuoli ja tilava vaatekaappiyhdistelmä sekä kylpyhuone.
- 2. makuuhuone, jossa yhden hengen sänky, yöpöytä, vaatekaappi ja kirjahylly.
- 3. makuuhuoneessa on parisänky, yöpöydät, lipasto, tv, vaatekaappi ja kylpyhuone sekä terassi (4krs).
- 4. makuuhuoneessa on kaksi yhden hengen sänkyä, yöpöytä, lipasto, kylpyhuone ja terassi (4krs).
- 1. kylpyhuoneessa on tilava suihkukaappi ja hierova kylpyamme sekä bidee-allas.
- 2. wc
- 3. kylpyhuoneessa on mm. kylpyamme ja bidee-allas (4krs).
- 4. kylpyhuoneessa on kylpyamme ja bidee-allas (4krs).
- kaksi kattoterassia, joista on mahtavat näköalat (4krs).
- pihalla on mm. uima-allas, grilli, aurinkotuolit, kukkaistutukset, vesilähde, sohvat ja ruokailuyksikkö aurinkovarjon kera.
- autotalliin mahtuu kaksi autoa ja tallista on suora yhteys taloon rappusia pitkin.
- sijainti Google Maps
Jos olet kiinnostunut tämän vuokrakohteen vuokrauksesta lähetäthän meille yhteydenottolomakkeen sivustomme kautta ja ilmoita meille tämän asuntomainoksen asuntonumero niin pääsemme kysymään asunnon omistajalta vuokrauksen suhteen.
Haluamme muistuttaa, että jokaisesta sivustomme asunnosta löytyy petivaatteet, monesti myös pyyhkeet, astiasto ja siivousvälineitä. Jos asunnosta puuttuu jotain näistä niin silloin vuokranantaja yleensä ostaa tarvittavat.
Asuntonäytöt
Ilmoitamme julkisesti Facebook-sivustollamme asuntonäytöistä, joihin yleensä saapuu vuokranantaja ja monesti myös yksi työntekijöistämme. Voit myös erikseen pyytää asuntonäyttöä, näytämme asunnot mielellämme jos nämä ovat vapaana vuokralaisista. Emme ehdottomasti näytä asuntoja silloin kun näissä on vuokralaiset.